Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayın

Akü Değişimi

Efor Otomotiv tamir ve bakım servisinde, tüm marka ve model araçlarınızın akü değişimi gerçekleştirilmektedir. Araçların çalışabilmesi için en gerekli güç olan akü,  motorun ve araçtaki diğer elektrikli sistemlerin çalışmasını sağlamaktadır. Hiç kimse aküsü bitip yolda kalmayı istemez. Ancak böyle bir durumda Efor Otomotivin 0 324 328 40 10 numaralı irtibat telefonunu arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Akü Bakımı Nasıl Yapılır?

Otomobilinizin umulmadık bir anda sizi yarı yolda bırakmaması için akü bakımının sık sık yapılması ve bazı işaretlere dikkat edilmesi gereklidir. Akü, bakımını 3 ve 6 aralıklar ile yaptırmanız yararınıza olmaktadır. Yetkili servisimize getirdiğiniz araç aküsünün taşıdığı elektrolit seviyeleri kontrol edilerek bu bakım gerçekleşir. Seviyede bir eksilme görülürse, standartlara uygun olarak yükseltilir.

Akünüzün değişim zamanı geldiğinde yine oto tamir ve yedek parça servisimiz bu konuda size yardımcı olmaktadır. Eski akünüz çıkartılarak aracınıza uygun olan akü yerine yerleştirilecektir. Yedek parça servisimizde her model akü çeşidi bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla araç akü değişimi için Efor Otomotiv tamir ve yedek parça servisine bekleriz.