Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayın

Klima Gazı Yenileme

Klima gazı yenileme işlemi, araçlarınızın periyodik bakım dönemlerinde ve diğer zamanlarda itina ile gerçekleştirilmektedir. Hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılması kaçınılmaz olan klimaların bakımı ve klima gazının belirli aralıklarla yenilenmesi gereklidir.

Araç klima gazının yenilenmesinin gerektiğini sürücüler kendileri de kolay şekilde fark edebilmektedir. Her şeysen önce klima gazının yenilenmesinin gerekliliği, soğutma ve ısıtma sisteminin çalışmaması ile belli olmaktadır. Böyle bir durumu fark ettiğinizde vakit kaybetmeden Efor Otomotiv bakım ve onarım yetkili servisine başvurabilirsiniz. Uzman personelimiz durumla bir an önce ilgilenip, klima gazı sorununuzun çözümlenmesini sağlayacaktır.

Klima Gazı Nasıl Yenilenir?

Klima gazının mutlaka tecrübeli ve işi bilen kişiler tarafından yenilenmesi, doldurulması gerekmektedir. Otomobillerin marka ve de modellerine göre değişiklik gösteren klima doldurma araçları bulunmaktadır. Servisimize klima gazı yeniletme talebi ile geldiğinizde aracınıza uygun olan cihazla klima gazı yenilemesi gerçekleştirilir. Uzman bir kişi tarafından yapılan klima gazı yenileme işlemi, araç klimanızın kullanım ömrünün kısalmasını önlemektedir. Klimanızda bir problem oluşmadan klima gazı yenilemek için firmamızdan destek talep edebilirsiniz.