Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayın

Cam Kriko Onarımı

Aracınızın bir ya da birden fazla cam krikosu arızalandığında cam kriko onarımı için en doğru ve ekonomik adres Efor Otomotiv olmaktadır. Cam kriko sistemi de elektrikle çalışan bir mekanizma olduğu için zaman zaman arızalanması çok doğaldır. Aracınızın cam krikosunda en ufak bir problem çıkması halinde servisimize getirmenizi öneririz. Böylelikle arıza büyümeden ve parça değişimine gerek kalmadan sorun bir an önce cam kriko onarımı ile çözüme ulaşmakta ve maliyet düşürülmektedir.

Tamiri mümkün olmayan cam kriko arızaları ile karşı karşıya kaldığınızda yine Efor Otomotiv yetkili oto bakım ve yedek parça servisinden yedek parça temini gerçekleştirebilirsiniz. Her araç marke ve modeline uygun cam kriko yedek parçaları servisimizde mevcuttur.

Cam Kriko Onarım İşlemleri

Cam kriko onarımı birkaç aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle cam krikosu kapıdan sökülür ve elektrik sistemi ile motorunda sorun olup olmadığı kontrol edilir. Bunlarda sorun yok ise cam kriko parçaları incelenerek sorun tespit edilir ve gerekli onarımlar gerçekleştirilir. Onarımı mümkün olamayan durumlarda ise yeni bir cam krikosu bu alana yerleştirilir.