Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayın

Detaylı İç Temizlik

Sağlıklı ve konforlu bir seyahatin olmazsa olmazlarından biri sık sık yapılması gereken detaylı iç temizliktir. Efor Otomotiv ayrıcalığı ile ve en kaliteli malzemelerden faydalanılarak siz de aracınıza detaylı iç temizlik yaptırarak, kendiniz ve sevdikleriniz için hijyenik bir ortam sağlayabilirsiniz. Otomobillerin temiz ve bakımlı olması insan sağlığını da doğrudan etkilemektedir. Gün içerisinde aracın içine birçok toz, çamur gibi dış etkenler gitmektedir. Ayrıca hasta olan kişilerin araçta seyahat etmiş olması dahi sizi de etkilemektedir.

Detaylı İç Temizlik İşlemleri

Aracınıza detaylı iç temizliği sık sık yaptırmanızda fayda vardır. Yetkili servisimize aracınızı detaylı temizlik için bıraktığınızda, baştan aşağı genel bir temizlik gerçekleşir. Koltuklar, tavan, torpido, camlar, vites kolu, direksiyon, kapılar, varsa zemin halıları en kaliteli kimyasal temizlik malzemeleri ile hijyenik bir duruma getirilir.

Araçta tam bir hijyen ortamı yaratıp, virüs ve bakterileri yok etmek için ozonla dezenfeksiyon yapılmakta ve hastalık riski azaltılmaktadır. Temizleme işleminin ardından aracınızı kurutarak içeride nem ve koku oluşumunu da önlemekteyiz.