Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayın

Kaporta Boya Atölyesi

Efor Otomotiv yetkili bakım ve onarım servisi, tüm marka ve model araçlar için kaporta boya atölyesi hizmeti de sunmaktadır. Araçların orijinalliğini bozmadan ve kaliteli bir şekilde ufak dokunuşlarla otomobilinizi yepyeni bir hale getiriyoruz. Bu işlemi yaparken aracın üzerinde gerçekleşen hasar noktasının rengini, diğer taraflardaki parçaların rengiyle birebir olmasını sağlıyoruz. Firmamız kaporta boya atölyesinde tüm metalik ve de opak renkler, fırın boya işlemi ile gerçekleştirilmektedir.

Ekonomik ve Kaliteli Kaporta Boya

Firmamız, Mersin ve çevresinin en ekonomik kaporta boya atölyesi olmaktadır.  Aracınızda gereksiz parça değişimleri uygulanmadan hesaplı bir şekilde işleminizi sağlamak için mutlaka firmamıza bekleriz. Aracınız kaporta boya işlemi için geldiğinde ilk önce hasar gören yerler ve hasarın nasıl gerçekleştiği tespit edilmektedir. Bu tespit edildikten sonra hasarlı bölgeye yapılacak olan tüm işlemler aracın orijinalliğini koruyacak şekilde yapılır.

Boyama aşamasına gelindiğinde aracınızın yapısına ve durumuna uygun en kaliteli malzemeler seçilmektedir. Macun, astar ve son kat astarları tamamlandıktan sonra boya rengi oluşturulur ve ustalıkla boyama işlemi gerçekleştirilir.