Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayın

Lastik Değişimi

Otomobilinizin en önemli aksamı olan ve aracın yerle temasını sağlayan lastiklerinizin bakımı ve gerektiğinde lastik değişimi işlemini kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Efor otomotiv, aracınızla ilgili doğabilecek tüm bakım ve onarım hizmetlerinde olduğu gibi lastik değişiminde de ilk ve doğru adresinizdir. Güvenli ve sağlıklı bir sürüş için lastikler mutlaka kontrol edilmeli ve patlaması ya da aşırı hasar alması durumunda mutlaka yenisiyle değiştirilmelidir.

Lastik Değişimi Ne Zaman Olmalı?

Gözünüz gibi baktığınız otomobilinizin lastiklerine de ayrı bir önem vermelisiniz. Sık sık lastiklerde bir hasar olup olmadığı kontrol edilerek, zamanında müdahale edilmesi menfaatinize olacaktır. Lastiğin seyir esnasında patlaması sonucu muhakkak değiştirilmesinin yanında, farklı durumlarda da lastik değişimi yapılmaktadır.

Özellikle kış mevsimine girildiğinde hava koşullarına uygun olan kış lastikleri takılarak, olası bir kazayı önlenmektedir. Efor otomotive gelerek yaz mevsiminde kullanılan lastikler çıkartılarak yerine itinayla kış lastiği takılmaktadır. Ayrıca lastiği patlamış olan araçlarınızın lastik değişimi oto servisimizde çok kısa bir zaman içinde ve en ekonomik fiyat avantajları ile gerçekleşmektedir.