Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayın

Alt Takım Onarımı

Tüm araçlar için alt takım bakım onarımı, sağlıklı ve güvenli bir sürüşün olmazsa olmazıdır. Aracınızın alt takımlarında bir sorun olduğunu sürücüler kendileri de fark edebilmektedir. Otomobilin yol tutuşuna yön veren alt takım; amortisör, sonsuz dişlisi, rot ve rot başından oluşmaktadır. Wosvagen, Audi, Porche, Fiat ve Skoda marka binek tipi araçların yetkili tamir ve yedek parça servisi olan firmamız, tüm araçlarınızın alt takım bakım ve onarımına çözüm olmaktadır.

Alt Takım Bakım ve Onarımı Neden Önemlidir?

Otomobil alt takımı, sürücünün direksiyon ile verdiği komutları yerine getirmektedir. Akşamlardan birinde arıza meydana gelmesi tekerlerin yol tutuşunu ve hareket yönünü olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle aracın belirli zamanlarda rot ve balans ayarları kontrol edilmelidir. Araç alt takımında bir sorun hisseder hissetmez Efor Otomotive alt takım sorunu ile başvurmanız öneriyoruz.

Profesyonel ustalarımız aracın tüm alt takım bakım, ayar ve onarımını garantili bir şekilde gerçekleştirip, aracınızı güvenilir bir duruma getirmektedir. Onarımı gerçekleştirilemeyecek derecede hasarlı olan parçalar, orijinal yedek parçalar ile tarafımızdan değiştirilmektedir.