Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayın

Araç Kaplama İşlemleri

Otomobilinin rengini beğenmeyen, farklılık isteyen araç sahipleri tarafından tercih edilen araç kaplama işlemi Efor Otomotiv kalitesiyle müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Aracın kaportasına hiçbir müdahale yapılmadan sadece özel bir materyal ile kaplanan araç hem yepyeni bir görünüme kavuşur, hem de satış esnasında değeri düşmez.

Araç kaplama İşlemi Avantajları

Araç kaplama işlemi, aracı tamamen boyatmaktan çok daha ekonomik bir uygulamadır. Aynı zamanda işlem daha kısa bir sürede tamamlanmakta ve zaman kaybı yaşanmamaktadır. Folyo malzeme ile tüm kaportanın kaplandığı işlem sırasında firmamız birinci sınıf malzemeler kullanmaktadır. Bu sayede renginde bir değişiklik ya da dalgalanma görülmemektedir. Aracınızın pürüzsüz ve vernikli olan her kısmına uygulanabilen folyo kaplama ile hayalinizdeki rengi otomobilinize kolayca uygulayabilirsiniz. Bunun dışında da araç kaplama işlemi sayesinde aracın asıl rengi güneş ve diğer diğer dış etkenlerden korunmaktadır.

Dilediğiniz zaman araç kaplamanızı firmamıza söktürebilir ve isterseniz farklı bir renk seçeneğini daha kullanabilirsiniz. Araç kaplama sökümü esnasında otomobilinizin kendi boyası asla hiçbir zarar görmemekte ve bu durumdan etkilenmemektedir.