Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayın

Merkezi Kilit Montajı

Araç kapılarını otomatik olarak uzaktan kontrol etmeye, kapıları ve bagajı açıp kapatmayı sağlayan merkezi kilit montajı da sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Efor Otomotivin müşterilerine vermiş olduğu pek çok hizmetten sadece biri olan merkezi kilit montajı, en kaliteli malzemelerle kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Sürücüler için büyük bir kolaylık olan merkezi kilit sistemi, araç kapısı kilitlendiği zaman aynı anda tüm kapılarında kilitlenmesini sağlamaktadır. Uzaktan kumanda aracılığı ile yönetimi sağlanan merkezi kilit, aynı zamanda alarm sistemi özelliğini de taşımaktadır. Bu özelliği nedeniyle son yıllarda tüm araç sahipleri tarafından talep edilen, faydalı bir uygulamadır.

Merkezi Kilit Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Merkezi kilit kendi kutusunda bulunan bazı kabloların araç içinde bulunan sinyal kablolarına bağlanması ile monte edilmektedir. Bu işlemi mutlaka işin uzmanı olan bir yetkili servisin yapması gerekmektedir. Mevcut kabloların yanlış bir bağlantı ile birleştirilmesi sonucu aracın farklı aksamları zarar görebilmektedir. Efor Otomotiv yetkili servisini ziyaret ederek tüm marka ve modelde ki araçlarınıza en güvenli merkezi kilit montajı yapılmasını sağlayabilirsiniz.