Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayın

Off- Road Dönüşüm İşlemleri

Off-Road dönüşüm işlemi son yıllarda müşterilerimiz tarafından oldukça fazla talep edilen bir uygulamadır. Özellikle arazi sürüşlerinden hoşlanan ve dağlık, engebeli bölgelerde yaşayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Off-Road dönüşüm işlemi, bir diğer bilinen ismiyle aracın yüksekliğini arttırma işlemi olarak da bilinmektedir. Efor Otomotiv servis ve yedek parçada tüm araçlarınızın off-road dönüşümü en kaliteli malzemelerle güvenilir biçimde gerçekleştirmektedir.

Binek tipi araçların off-road dönüşümü birkaç şekilde yapılmakta olup, gerekli kitleri firmamızdan temin edebilmektesiniz.

Off-Road Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Çeşitli işlemler neticesinde araçların off-road dönüşümü kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Maliyet ve yapılan işçiliğe göre değişmekte olan dönüşüm şekilleri Şöyle olmaktadır:

  • Lastik Yükseltme : Bu yöntemde öncelikle aracın kaporta bölümüne bazı işlemler gerçekleştirilip, ardından lastik büyütme işlemi gerçekleştirilir.
  • Takozla Yükseltme : Araç helezon yayalarının arasına yerleştirilen takozlar sayesinde aracın yüksekliği arttırılır.
  • Araç Yükseltme Kiti : Bizimde önermiş olduğumuz bu yöntem en güvenilir ve kesin sonucu verir. Profesyonel kişilerce gerçekleştirilen bu işlemde, çeşitli uzunluklardaki yükseltme kitleri araca takmakta ve aracınızı yükseltmekteyiz.